Legfrissebb - Munkaerő közvetítés, direkt keresés - T-HR Kft fejvadász Tata, Tatabánya, álláskeresés Oroszlány, Komáromban

Csomagoló - Tatabánya

Összeszerelő operátor - Győr

Azonnali belépéssel keresünk OPERÁTOR munkatársakat győri munkahelyre.
A munka jellege: összeszerelés és minőségellenőrzési feladatok, 3 műszakos vagy 12 órás munkarendben, ahogyan Önnek megfelel.
Vidéki dolgozóknak ingyenes szállást biztosítunk, családi házakban, 3-4 ágyas szobákban. Havonta egy alkalommal hazautazás költségtérítése.
Győri dolgozóinkat kérjük, hogy érdeklődés esetén keressék fel győri irodánkat személyesen! (Czuczor Gergely u. 15. fszt.)

Mediáció, a megoldási lehetőség a munkahelyi konfliktusokban

Problémák vannak felsővezetői között? Hatalmi harc zajlik, vagy emocionális alapokon kommunikálnak?
A főnök nem boldogul a beosztottjával, a kommunikáció nem működik, a teljesítmény romlik?
Az értékesítő csapat és a marketinges csapat (terület és iroda) nem értik meg egymást?
Van lehetőség arra, hogy a problémát, a konfliktust feltárjuk, új alapokra helyezzük a kommunikációt és tiszta lappal induljunk egy hatékony munkavégzéssel övezett úton.

SMT gépkezelő operátor - Győr

3 műszakos munkarendbe keresünk középfokú műszaki végzettségű, gyártócéges tapasztalattal rendelkező munkatársakat.
A munkavégzés során a gépek kezelése, beállítása, operátori szintű karbantartása, típusváltások elvégzése a feladat. (Álló jellegű munka.)

Gyártósori összeszerelő operátor - Győr

Három műszakos, álló jellegű munkára keresünk győri vagy Győr közelében lakó munkatársakat.
Ebben a munkakörben alkatrészek kézi összeszerelése, tesztelés és dobozolás a feladatok. Jó munkakörülményeket és versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

Raktári targoncás - Győr

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, azonnali belépéssel, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál.
Ingyenes szálláslehetőség, vagy teljes utazási költségtérítés!

Az Ön feladatai lesznek:
Szállító járművek fel- és lepakolása
Anyagok összekészítése, rendszerbe vétele
Anyagok raktári ki- és betárolása, anyagmozgatás
Autóalkatrészek mozgatása
Ezen a munkahelyen a kiemelt bérezés, bónusz rendszer, mozgóbér és cafeteria mellett továbbképzési lehetőségeket is biztosítanak az Ön számára, hogy szakmailag is fejlődhessen.

Operátori munka Tatabányán